З 9 по 17 лютого 2023 року в селі Яворів Львівської області відбувся чемпіонат України з лижних гонок. У цій події взяли участь усі найкращі лижники нашої країни, включно з тими, хто виступає за збірну України на етапах Кубка світу. Не загубилася серед такої іменитої компанії і студентка нашого університету АНАСТАСІЯ НЕКРАСОВА (гр. БтаЦІ 2021-3), яка вперше у своїй кар'єрі пробігла абсолютно всі гонки найпрестижнішого турніру в Україні.
Ба більше, в усіх особистих гонках Анастасія фінішувала в заліковій зоні (по 8 місце включно) і, відповідно, принесла бали до скарбнички команди Харківської області.
Але найбільша "здобич" чекала на Некрасову у складі естафетної четвірки. Тренери довірили нашій спортсменці пробігти перший етап за першу команду Харківської області. І Анастасія не підвела – передала естафету третьою, одразу позначивши претензії харків'янок на п'єдестал пошани. На кожному наступному етапі перевага над четвертим місцем тільки збільшувалася. Як підсумок – бронза чемпіонату України! Сильнішими були лише команди Сумської області та міста Києва.
Масною крапкою стала гонка з масовим стартом на 15 км в останній день змагань. Як зізналася сама Анастасія, таку довгу дистанцію вона бігла вперше. Але перший млинець аж ніяк не став глевким – шосте місце та потрапляння до квіткової церемонії!
Вітаємо Анастасію з бронзовою медаллю та чудовим виступом і бажаємо в жодному разі не зупинятися на досягнутому та штурмувати ще більші спортивні вершини!