Pr EngВ рамках співробітництва Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова та компанії Future Learn студентам, викладачам та співробітників Університету надано безкоштовний доступ до курсу з вивчення англійської мови.
FutureLearn – британська цифрова освітня платформа, на якій представлені тисячі онлайн-курсів від провідних університетів і спеціалізованих організацій світу. Серед партнерів FutureLearn – 26 із 30 найкращих університетів Великобританіїі 21 з 24 Russell Group.
Крім курсу англійської мови компанія FutureLearn пропонує також курси з інших дисциплін. Зверніть увагу, що, хоча доступ курсів компанії відкритий до кінця року, термін кожного окремого курсу обмежений.

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ

ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ЗАПИТАННЯ СЛУХАЧІВ КУРСУ за ПОСИЛАННЯМ

ВАЖЛИВО! Під час реєстрації на курс користуйтеся виключно корпоративною електронною адресою (... @kname.edu.ua).
Ключ доступу на платформу ви отримаєте на електронну адресу і далі зможете обрати курс для навчання.
Безкоштовний доступ до курсу відкритий до грудня 31 грудня 2023 року.