Pr BIMCourseЗапрошуємо приєднатися до безкоштовного курсу з BIM студентів або фахівців будівельної сфери, які цікавляться професійним розвитком та отриманням міжнародної сертифікації. Викладач - професор Марк Болдуін - архітектор, автор і експерт з BIM. Дати проведення: 17-18 жовтня 2024 року. Мова лекцій: англійська.
Переваги проходження курсу і отримання сертифікату BIM:
  • Навчання за програмою швейцарського університету у всесвітньо відомого спеціаліста з BIM
  • Підвищення професійного рівня і отримання міжнародного сертифікату
  • Розширення можливостей подальшого працевлаштування
  • Розширення можливостей участі у міжнародних проєктах
  • Підвищення обізнаності у оптимізації витрат проєктів у галузі будівництва

З 2016 року викладач курсу Марк Болдуін керує розробкою "Професійної програми сертифікації" buildingSMART International для підготовки фахівців будівельної галузі за методологіями openBIM. Він також є членом ради Bauen Digital Schweiz та викладачем університету у м.Люцерн, Швейцарія (Lucerne University of Applied Sciences and Arts).

Курс розраховано на два повних дні зі 100% присутністю на лекціях.

Формат навчання: Online лекції та відповіді на запитання учасників.

Більше інформації, програма курсу та реєстрація за ПОСИЛАННЯМ

BIM Course