Pr NAWAВідповідно до листа Національного агентства академічних обмінів Республіки Польща українськім докторантам (аспірантам) у 2023/2024 навчальному році надаються стипендії Директора Національного агентства академічних обмінів Республіки Польща для українських науковців з метою проходження науково-дослідницьких стажувань в установах, підпорядкованих Міністерству освіти та науки Республіки Польща.

Стипендії будуть розраховані на п’ятьох громадян України, які мають статус докторанта (аспіранта) відповідно до системи вищої освіти України та надаватимуться в рамках «Програми персонального обміну студентами і науковцями в рамках двосторонньої співпраці – пропозиція приїзду. Програма Zawacka NAWA». За інформацією польської сторони, розмір стипендії становитиме 2500 польських злотих на місяць.

Список обраних від України кандидатів для участі у зазначеній стипендійній програмі має бути надісланий до Національного агентства академічних обмінів Республіки Польща до 30 квітня 2023 року.

ANNOUNCEMENT OF THE CALL FOR APPLICATIONS IN THE EXCHANGE PROGRAMME

REGULATIONS OF THE POLISH NATIONAL AGENCY FOR ACADEMIC EXCHANGE

Крім цього, Національне агентство академічних обмінів Республіки Польща повідомило також про можливість приїзду українських студентів у рамках програми «Стратегічне партнерство для України». Із зазначеною пропозицією можна ознайомитися за ПОСИЛАННЯМ