17.12.2022 в онлайн режимі пройшов День відкритих дверей Навчально-наукового інституту будівельної та цивільної інженерії. На зустрічі були присутні представники директорату, випускових кафедр, а також ті, для кого і був організований захід – майбутні випускники шкіл та технікумів.

DOD 17.12 1     DOD 17.12 2

Абітурієнти були ознайомлені з особливостями спеціальностей, за якими здійснюється підготовка студентів в інституті, структурою навчального процесу, лабораторіями, напрямками проєктної та наукової діяльності, можливостями та перспективами, що надає навчання у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

DOD 17.12 3     DOD 17.12 4

DOD 17.12 5  DOD 17.12 6

DOD 17.12 7      DOD 17.12 8

Фахівці в галузі будівництва та цивільної інженерії завжди вкрай затребувані. Ще одна перевага галузі – у можливостях кар'єрного зростання та розвитку. При цьому для кваліфікованого інженера дуже важливими є практичні вміння, але вони мають бути підкріплені теоретичною базою. Для проведення підготовчих робіт, проєктування, зведення будівель та споруд, подальшої їх експлуатації сьогодні потрібні знання як традиційних, так і високих технологій.

DOD 17.12 10DOD 17.12 11

Навчальний процес у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова організований таким чином, що студенти отримують необхідні теоретичні знання та практичні навички для проєктування, створення, експлуатації, зберігання та реконструкції будівельних об'єктів та інженерних систем, що дозволяє їм стати висококваліфікованими фахівцями та успішно проявляти себе у подальшій професійній діяльності.

DOD 17.12 9