Pr DVDДля абітурієнтів вибір професії – важливий крок, який визначає майбутнє, впливає на подальшу кар’єру та життя. Ситуація на світовому ринку праці постійно змінюється, зростає попит на нові напрямки. А зараз важливо враховувати поточну ситуацію, яка виділяє актуальні спеціальності, важливі для успішного післявоєнного відновлення та розвитку України.

Навчально-науковий інститут будівельної та цивільної інженерії здійснює підготовку здобувачів вищої освіти за спеціальностями:

101 Екологія

183 Технології захисту навколишнього середовища

192 Будівництво та цивільна інженерія (Промислове та цивільне будівництво)

192 Будівництво та цивільна інженерія (Цивільна інженерія)

193 Геодезія та землеустрій

194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології

263 Цивільна безпека.

22 червня 2022 року в рамках Дня відкритих дверей в онлайн форматі відбулася зустріч із абітурієнтами ННІБЦІ.

Майбутні студенти отримали інформацію про ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, спеціальності та особливості навчання, матеріально-технічну базу кафедр, почули відповіді про правила та особливості вступної кампанії.

DOD 22.06.2022 1