Pr Gvozd1Виконавчим комітетом Харківської міської ради за клопотанням колективу ХНУМГ ім. О. М. Бекетова надано дозвіл на увічнення меморіальною дошкою пам’яті лауреата Державної премії України в галузі науки та техніки, ректора ХІБІ-ХДТУБА (1980-2008) Миколи Степановича Болотських. Її встановлять на фасаді будівлі навчального корпусу ХНУМГ ім. О. М. Бекетова по вул. Сумській, 40. Благодійні надходження для виготовлення меморіальної дошки Болотських М.С. приймаються на рахунок:

ГО «Асоціація випускників, студентів і друзів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова»
р/рUA913003460000026006026180801
Банк: АТ «СЕНС-Банк»
Код ЄДРПОУ 39064229
Призначення платежу: благодійний внесок від…………. (прізвище) на виготовлення меморіальної дошки Болотських М.С.

Довідка:
Болотських Миколай Степанович (1938-2022) – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри механізації будівельних процесів, ректор ХІБІ-ХДТУБА, Заслужений працівник вищої школи, лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки, дійсний член Академії будівництва України, Академії інженерних наук України, Української екологічної академії наук.

Болотських