Pr DAADНімецька організація академічних обмінів DAAD пропонує нові грантові програми для українських дослідників. Забезпечується фінансування короткострокових наукових візитів українських магістрів, аспірантів, постдокторантів, молодих вчених, досвідчених науковців у Німеччині з метою зміцнення співпраці між українськими та німецькими університетами та надання молодим українським вченим доступу до дослідницької інфраструктури в Німеччині. Метою програми є підтримка університетів в Україні та надання можливості молодим ученим зробити внесок у відбудову України та її наукового ландшафту.

Дедлайн подачі заявок - 15 січня 2024 року

Тривалість грантової програми - від 1 до 6 місяців

Подавати заявки можна не залежно від місцеперебування кандидата, однак безпосерньо робота над проєктом проходитиме в Німеччині.

Докладніша інформація за ПОСИЛАННЯМ