15.02.2022 Ecol olimpiada

15 лютого 2022 р. на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова у дистанційному режимі на платформі Teams проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології у 2021/2022 навчальному році, при організаційно-методичній підтримці КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».
В олімпіаді взяли участь 75 учнів із районів (міст, ОТГ) Харківської області та м. Харкова.
Університет понад 10 років є базовим вищим навчальним закладом з проведення обласного етапу учнівської олімпіади з екології в Харківському регіоні. Протягом даного періоду Університет надавав наукову, методичну підтримку у виборі теми та підготовці екологічних проєктів, при науково-методичній підтримці професорсько-викладацького складу кафедри Інженерної екології міст, які спрямовані на практичне вирішення проблем регіону.
Основною метою Олімпіади є підтримка і розвиток обдарованої молоді, підвищення якості екологічної освіти в Харківській області, формування екологічної компетенції учнів; забезпечення ефективних зв'язків в наступності середньої та вищої освіти; створення системи ефективної профорієнтації в області екологічної освіти.