Pr EcoOlimp5 лютого 2024 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова спільно з КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» приймав ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. В олімпіаді взяли участь 29 учнів із районів (міст, ОТГ) Харківської області та м. Харкова (дистанційно). Університет понад 10 років є базовим закладом вищої освіти з проведення обласного етапу учнівської олімпіади з екології в Харківському регіоні. Протягом даного періоду Університет надає наукову, методичну підтримку у виборі теми та підготовці екологічних проєктів.

З вітальним словом до учасників олімпіади звернулась Голова організаційного комітету ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології  проректор з науково-педагогічної роботи, соціального розвитку та молодіжної політики Університету МАЛИНІНА Тетяна Василівна.

Голова журі олімпіади проф. Мамонов К. А., завідувач кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем, у вітальному слові побажав учасникам олімпіади  перемог, зазначивши необхідність та важливість якісної підготовки майбутніх спеціалістів екологічного спрямування та їх залучення у повоєнну відбудову країни. Він відзначив важливість екологічної просвіти з метою розвитку і підтримки учнівського середовища, де зароджуються нові ідеї, інноваційні підходи.

Доцент кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем Радзінська Ю. Б., член журі олімпіади, презентувала діяльність та спеціальності навчально-наукового інституту будівництва та цивільної інженерії, на базі якого здійснюється підготовка фахівців зі спеціальності 101 Екологія.

Доцент кафедри інженерної екології міст Телюра Н.О., член журі олімпіади, більш детально ознайомила учасників з перспективами та можливостями спеціальностей 101 Екологія та 183 Технології захисту навколишнього середовища.

Також до складу журі олімпіади входили професор кафедри інженерної екології міст Юрченко В. О., доцент кафедри інженерної екології міст Бєкєтов В. Є., старший викладач кафедри інженерної екології міст Вергелес Ю. І., доцент кафедри інженерної екології міст Дмитренко  Т. В., доцент кафедри інженерної екології міст Задорожний  К. М., професор кафедри інженерної екології міст Калашніков І. В., старший викладач кафедри інженерної екології Ломакіна  О. С.

В цьому році особливу увагу учасники олімпіади у власних дослідження приділили методам та напрямам відбудови країни, інноваційним рішенням в охороні довкілля та еко-патріотичному вихованню. Платформа Олімпіади дає можливість об’єднувати зусилля науковців, вчителів та учнів, щоб зробити екологічну освіту трендом серед української молоді. Адже це перспективи «екологічного» майбутнього країни та чистого довкілля.

05.02.2024 1

05.02.2024 2