Pr BulTrans

International Scientific Conference on Aeronautics, Automotive and Railway Engineering and Technologies BulTrans  організована факультетом транспорту Софійського технічного університету. Вона проводиться щорічно, починаючи з 2009 року, в рамках групи конференцій під назвою "Дні науки Софійського технічного університету". До цього часу було проведено чотирнадцять випусків, тринадцять з яких у Созополі і один (ювілейний) у Софії. Шістнадцятий випуск конференції, BulTrans-2024, відбудеться в Літньому будинку відпочинку Софійського технічного університету в Созополі з 10 по 13 вересня 2024 року.

BulTrans є найпрестижнішим науковим форумом з автомобільного, залізничного та повітряного транспорту в Болгарії. Міжнародний інтерес до нього зростає з кожним роком. Однією з причин зростаючого значення конференції є те, що вибрані доповіді публікуються окремими томами, які індексуються в Scopus і Web of Science. Це стало можливим завдяки зусиллям, спрямованим на розширення кількості учасників та рецензентів, зосереджуючись на залученні професіоналів з усього світу.

З 2021 року видавничим партнером BulTrans є видавництво AIP Publishing. Вибрані доповіді, представлені на цьогорічній конференції, будуть опубліковані окремим томом журналу AIP Conference Proceedings, що індексується в Scopus (SJR=0.189 (2021)), Web of Science (Conference Proceedings Citation Index - Science) та інших.

Тематика конференції :

• Авіація;
  • Автомобільна техніка та технології;
  • Динаміка, міцність та надійність на транспорті;
  • Зелений транспорт;
  • Інформаційні технології на транспорті;
  • Двигуни внутрішнього згоряння та альтернативні види палива;
  • Залізнична техніка та технології;
  • Транспортна інфраструктура;