Pr ErasmusЗавдяки співробітництву ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та Словацького технічного університету в Братиславі в рамках програми Erasmus+ студенти нашого Університету можуть взяти участь у конкурсі на здобуття стипендії Erasmus+ International Credit Mobility та пройти навчання протягом зимового семестру 2024-2025 навчального року в Словацькому технічному університеті в Братиславі. В конкурсі можуть взяти студенти наступних спеціальностей:

• Хімічна інженерія та процеси
  • Будівництво та цивільна інженерія

Умови участі в програмі та аплікаційна форма за посиланням:
Важливо! Для завантаження документації ви повинні увійти в обліковий запис Google.

Термін подачі заявок: з 01.06.2024 по 30.06.2024

Перш ніж заповнювати заявку на участь у конкурсі на здобуття стипендії потрібно ознайомитися з переліком навчальних курсів, які пропонує Словацький технічний університет в Братиславі та обрати певний курс, який корелює із Вашою спеціальністю у ХНУМГ імені О.М. Бекетова.
Обрання дисциплін, що будуть вивчатися у закладі-партнері та в подальшому зараховуватися в Університеті, має відбуватися за погодженням та гарантом Вашої освітньої програми та завідувачем випускової кафедри Університету.
Сертифікат знання мови ви можете отримати в Університеті (можливо пройти внутрішнє тестування в Університеті та надати підтвердження знання за формою у додатку - English proficiency document)

Отримання сертифікату здійснюється на кафедрі Іноземних мов (завідувач кафедри- Ільєнко О.Л. - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Якщо у вас виникли додаткові запитання, звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.