Pr ErasmusЗавдяки співробітництву ХНУМГ імені О.М. Бекетова та Ризького технічного університету (Латвія) в рамках програми Erasmus+ KA1, студенти нашого Університету можуть взяти участь у конкурсі на здобуття стипендії Erasmus+ International Credit Mobility та пройти навчання протягом осіннього семестру 2024-2025 навчального року в Ризькому технічному університеті (Латвія). В конкурсі можуть взяти участь бакалаври, магістри та аспіранти наступних спеціальностей:
  • 101 Екологія
  • 183 Технології захисту навколишнього середовища
  • 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології.

Для подачі заявки необхідно надати до Центру міжнародної діяльності та освіти наступні документи:
  • CV / резюме в форматі EUROPASS,
  • Сертифікат знання мови (можливо пройти внутрішнє тестування в Університеті та надати підтвердження знання за формою у додатку - English proficiency document).
  • Отримання сертифікату здійснюється на кафедрі Іноземних мов (завідувач кафедри- Ільєнко О.Л. - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
  • Довідка про успішність англійською мовою (Transcript of records) (надається деканатом)
  • Мотиваційний лист (Statement of purpose)
  • Копію закордонного паспорту (за наявності).

Перш ніж заповнювати заявку на участь у конкурсі на здобуття стипендії потрібно ознайомитися з переліком навчальних курсів, які пропонує Ризький технічний університет (Латвія) та обрати певний курс, який корелює із Вашою спеціальністю у ХНУМГ імені О.М. Бекетова.
Обрання дисциплін, що будуть вивчатися у Закладі-партнері та в подальшому зараховуватися в Університеті, має відбуватися за погодженням гаранта Вашої освітньої програми та завідувача випускової кафедри Університету.
Посилання на списки курсів за факультетами: https://international.rtu.lv/course-list-for-exchange.../

Обов'язкова вимога в рамках програми - рівень володіння англійською мовою не нижче В2.

Кінцевий термін подачі заявок: 20 березня 2024 року!

За більш детальною інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..