Pr GermВ рамках співробітництва Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова та Західного Рурського університету (Мюльхайм-на-Рурі, Німеччина) Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує студентів взяти участь в програмі міжнародної академічної мобільності та пройти навчання в Західному Рурському університеті в 2023/2024 академічному році (зимовий семестр).
Приймати участь у програмі можуть студенти спеціальностей:
  • бізнес адміністрування,
  • цивільне будівництво,
  • комп'ютерні науки / інформатика,
  • електротехніка,
  • промислове будівництво,
  • машинобудування,
  • управління виробництвом.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ про програму в інформаційному бюлетні та за посиланням https://en.hochschule-ruhr-west.de/.../exchange-students/

АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА УЧАСНИКА на сайті Центру міжнародної діяльності та освіти Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова

ВАЖЛИВО: термін подачі документів - 1 червня 2023року,
але для студентів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова термін подовжено до 12 червня 2023 року.