Pr PANЦентр міжнародної діяльності та освіти ХНУМГ ім. О.М. Бекетова запрошує студентів напрямів навчання містобудування, архітектура та суміжних спеціальностей, які перебувають в Україні, взяти участь в програмі міжнародної академічної мобільності та отримати стипендію на навчання (зимовий семестр, вересень-грудень 2023 року) в рамках Програми DAAD «Ukraine digital – Ensuring academic success in times of crisis», учасником якої є Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова.

ВАЖЛИВО! Заявка учасника має бути подана як один PDF-файл розміром не більше 10 мб на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК: 31.07.2023 23:59

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ про програму за ПОСИЛАННЯМ