Pr uduntЗапрошуємо до участі в IX Міжнародній науково-практичній конференції «Мости та тунелі: теорія, дослідження, практика», присвяченій пам’яті професора В. Д. Петренка, яка відбудеться 16-17 жовтня 2024 року в Українському державному університеті науки і технологій.

Тематика конференції:

1. Проблеми відновлення транспортної інфраструктури, зруйнованої під час війни рф проти України.
  2. Питання теорії, проєктування і будівництва мостових переходів.
  3. Будівництво транспортних тунелів і підземних споруд.
  4. Проблеми утримання і експлуатації інженерних споруд.
  5. Основи і фундаменти для будівництва інженерних споруд на транспорті.

Після конференції буде опублікований збірник матеріалів (тез) конференції в електронному вигляді. Він буде розісланий учасникам разом із сертифікатом, що підтверджує участь в конференції, та розміщений у вільному доступі в репозитарії Українського державного університету науки і технологій (Common Repository of the University of Science and Technologies: https://crust.ust.edu.ua/home).
Окрім збірника матеріалів (тез) IX Міжнародної науково-практичної конференції «Мости та тунелі: теорія, дослідження, практика» статті учасників конференції, оформлені згідно вимог, будуть опубліковані у фаховому збірнику наукових праць «Мости та тунелі: теорія, дослідження, практика» (категорія «Б», технічні спеціальності – 192). Збірники праць «Мости та тунелі: теорія, дослідження, практика» № 26 і 27 (http://bttrp.diit.edu.ua/) будуть обов’язково опубліковані он-лайн згідно з планом в грудні 2024 року (№ 26) та червні 2025 року (№ 27).

Прийом заявок на участь у конференції – до 16 вересня 2024 року.

Прийом тез для он-лайн-публікації – до 16 вересня 2024 року.

Прийом статей для публікації – до 14 жовтня 2024 року.

Шаблони тез – за ПОСИЛАННЯМ, будь ласка, скористайтеся стилями шаблону.

Обсяг тез – до трьох сторінок.

Бажано колектив авторів обмежити трьома прізвищами. Бажано, щоб текст тез на останній сторінці займав її більш, ніж на дві треті.