Pr EnergyЗапрошуємо 30-31 березня 2023 року приєднатися до міжнародної серії вебінарів з енергоефективності в будівництві. Для організації співпраці між українськими ЕнІнХабами, міжнародними університетами та мережами у сферах вищої освіти, навчання, досліджень та інновацій, Школа енергоефективності у співпраці з GIZ організовує два вебінари за участю експертів з України, Німеччини та Австрії:

• 30 березня 13:00 - 14:30 (CET): міжнародний досвід навчання та вищої освіти з енергоефективності (у будівництві);
  • 31 березня 13:00 – 14:30 (CET): Міжнародний досвід досліджень та інновацій у сфері енергоефективності (у будівництві).

Щоб взяти участь у вебінарах та отримати додаткову інформацію, будь ласка, до 28 березня 2023 року заповніть РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ

Міжнародне партнерство в галузі освіти та досліджень є ключовим елементом у розв’язанні актуальних проблем щодо енергоефективності та енергетичної безпеки, з якими зараз стикаються Україна та інші європейські країни.

30.03.2023 Energy