Pr Nagoroda16 листопада 2023 року відбулося нагородження найкращих студентів ЗВО Харківщини з нагоди Дня студентів. Подяку Харківського міського голови за активну громадянську позицію, високі досягнення у навчанні, участь у науковій та громадській діяльності студентської спільноти, формування інтелектуального потенціалу України та з нагоди Дня студента оголошено двом здобувачам освіти навчально-наукового інституту будівництва та цивільної інженерії ХНУМГ ім. О.М. Бекетова:

• Олександрі Байструк, студентці 2 курс магістратури спеціальності 193 Геодезія та землеустрій;
  • Микиті Бабенку, студенту 1 курсу магістратури спеціальності 192 Будівництво та цивільної інженерії, освітня програма "Міське будівництво та господарство".
16.11.2023 Baystruk16.11.2023 Babenko

Щиро вітаємо с почесною відзнакою!
Бажаємо подальших грандіозних успіхів!
Будьте рішучі в тому, чого ви бажаєте, вірте в себе і старанно працюйте, щоб досягти своєї мети