Pr Richki4 та 5 жовтня 2023 року м. Звягель став майданчиком проведення науково-практичної конференції «Малі річки: кліматичні та екологічні виклики», яка присвячена порятунку малих річок України. Ініціатором проведення конференції став Звягельський міський голова Микола Боровець. Науковці ННІБЦІ прийняли участь в проведенні круглого столу та наукових консультацій «Річка Случ як основне джерело водопостачання та рекреаційна зона Звягеля»:

Дмитро Дядін, завідувач кафедри інженерної екології міст детально охарактеризував підходи до оцінки вразливості малих річок у містах до зміни клімату;

Sluch 1

Юрій Вергелес, старший викладач кафедри інженерної екології міст на прикладі річки Немишля у м. Харків розповів про екологічний стан малих річок в умовах забруднення господарсько-побутовими стічними водами;

Sluch 2

Андрій Мозговий, доктор технічних наук, професор кафедри геотехніки, підземних споруд та гідротехнічного будівництва представив детальний аналіз будівництва підпірних гідротехнічних споруд на малих річках з урахуванням вітчизняного та світового досвіду.

Sluch 3

Sluch 4