Pr StConfДП «Національний інститут розвитку інфраструктури» запрошує на Третю Всеукраїнську наукову конференцію молодих вчених «МОЛОДЬ – ДРАЙВЕРИ ВІДНОВЛЕННЯ КРАЇНИ», яка відбудеться 15 травня 2024 року, напередодні Дня науки України! До участі у Конференції запрошуємо молодих вчених, аспірантів, магістрів, студентів, науковців, викладачів та всіх, хто цікавиться останніми новаціями в галузі інфраструктури.

Тематичні напрямки роботи конференції:

• Нормативно-правове забезпечення будівельної галузі.
  • Сучасні матеріали та технології для відновлення об’єктів інфраструктури.
  • Підвищення безпеки дорожнього руху.
  • Економічні дослідження в будівельній галузі.
  • Цифровізація та стратегічне планування.
  • Актуальні питання інклюзивності сучасної інфраструктури доріг та мостів.
  • Екологія та управління відходами.

Конференція планується на 15 травня 2024 року о 10:00, платформа ZOOM.

Участь у конференції можна взяти як слухач або доповідач. Слухач отримає матеріали конференції та прослухає цікаві доповіді, а доповідач зможе представити широкій аудиторії свої напрацювання та провести апробацію своїх наукових результатів.

Доповідачами на Конференції можуть бути тільки молоді вчені відповідно до пункту 11 статті 1 Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ – це вчений віком до 35 років включно, який має вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або вчений віком до 40 років включно, який має науковий ступінь доктора наук.

АЛГОРИТМ ДІЙ СЛУХАЧА

1. Зареєструватись за ПОСИЛАННЯМ
  2. Очікувати посилання в ZOOM, яке буде надіслано на електронну адресу, що вказана під час реєстрації.

АЛГОРИТМ ДІЙ ДОПОВІДАЧА

1. Зареєструватись за ПОСИЛАННЯМ
  2. Подати тези доповіді до 10 травня 2024 р. за ПОСИЛАННЯМ. Вимоги до оформлення тез доповідей вказані в реєстраційній формі і передбачають орієнтовний обсяг від 5 000 до 6 000 знаків з пробілами. Тези конференції планується опублікувати окремим збірником з присвоєнням цифрового ідентифікатора DOI.
  3. Подання тез є обовʼязковою умовою для участі у роботі конференції як доповідач.Очікувати посилання в ZOOM, яке буде надіслано на електронну адресу, що вказана під час реєстрації.

ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

Важливі дати:

• реєстрація доповідачів конференції: до 10 травня 2024 р. (подання тез);
  • до 13 травня 2024 р. (подання презентацій);
  • реєстрація слухачів конференції до 14 травня 2024 р.;
  • робота конференції - 15 травня 2024 р. з 10:00 до 17:00.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: +38 (063) 122-01-41, +38 (099) 602-49-18.