Pr ArmyКафедра військової підготовки офіцерів запасу військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» оголошує про набір на навчання в 2024-2026 р.р. за програмою підготовки офіцерів запасу (форма навчання - змішана).

Військово-облікові спеціальності:

• * “Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів”
  • “Бойове застосування танкових з’єднань, військових частин і підрозділів”
  • * “Бойове застосування з'єднань, частин і підрозділів наземної артилерії ˮ
  • “Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів радіаційного, хімічного, біологічного захисту (крім морського берегового базування)”
  • “Бойове застосування змішаних з'єднань, військових частин і підрозділів зв'язку (крім підрозділів і військових частин зв'язку та радіотехнічного забезпечення авіації)”
  • “Організація забезпечення військ (сил) пальним та мастильними матеріалами”
  • “Організація продовольчого забезпечення військ (сил), експлуатація та ремонт технічних засобів продовольчої служби”
  • “Організація експлуатації та ремонту бронетанкової техніки”
  • “Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті”

* Громадяни проходять військову підготовку за рахунок коштів державного бюджету, або за рахунок коштів, які надходять від фізичних осіб (за контрактом).

Військову підготовку на добровільних засадах проходять громадяни України, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями.

Докладніша ІНФОРМАЦІЯ

Додаткові питання можна поставити під час Zoom консультацій:

Час: щосереди о 19:00 за Київським часом.

Вхід за посиланням: https://us05web.zoom.us/j/82940479278?pwd=tvVC2rHDe7yMrqyMEpkn4gDq0fIswX.1

Код доступу: 111222