Pr HerzКафедрою теплогазопостачання і вентиляції 5 грудня 2023 року було організовано проведення онлайн-лекції від зовнішнього стейкхолдера, в. о. керівника технічного відділу ДП «ГЕРЦ Україна» Віктора Петренка на тему «Твердопаливні конденсаційні котли. Котли енергоефективності А++. Міфи та реальність. Паливо: пелети, деревна тріска» для студентів, які навчаються за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія, освітньою програмою «Цивільна інженерія» (професійне спрямування «Теплогазопостачання і вентиляція»).

05.12.2023 1   05.12.2023 2

Під час лекції Віктор Петренко ознайомив студентів з серією твердопаливних котлів HERZ, вимогами до палива (деревних пелет та деревної тріски), технологією конденсації, конструктивними особливостями твердопаливних конденсаційних котлів HERZ pelletstar CONDENSATION та HERZ firematic CONDENSATION, варіантами завантаження пелет гнучким шнековим транспортером, за допомогою пневматичної системи подачі палива, системою завантаження палива з окремого бункера, реалізованими проєктами котельнь та теплогенераторних з твердопаливними котлами HERZ. Студенти брали активну участь в обговоренні питань, поставлених під час заняття.

05.12.2023 3   05.12.2023 4

05.12.2023 5

Щиро дякуємо Віктору Петренку за цікаве лекційне заняття та отримані знання про енергоефективні твердопаливні конденсаційні котли.