Pr OpytuvannyaШановні здобувачі освіти! Запрошуємо Вас взяти участь в анонімному опитуванні щодо викладання навчальних дисциплін весняного семестру 2022/23 навчального року. Терміни проведення:

з 15.05.2023 р. по 04.06.2023 р. для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;

- з 22.05.2023 р. по 18.06.2023 р. для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти;

- з 05.06.2023 р. по 25.06.2023 р. для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

Опитування доступно у особистому кабінеті на порталі erp.kname.edu.ua

Інструкція для реєстрації та проходження опитування

Також Ви можете у будь-який час залишити анонімний відгук/пропозицію/скаргу/запитання стосовно якості викладання, освітніх програм та інших аспектів діяльності Університету у формі зворотного зв’язку. Ваша думка може позитивно вплинути на якість освітньої діяльності Університету.

УВАГА!!! Здобувачі, які не мають наразі можливості пройти опитування з використанням особистих кабінетів, можуть залишити власні відгуки/пропозиції/скарги щодо якості викладання дисциплін у формі зворотного зв’язку

Щиро дякуємо за участь в онлайн-опитуванні!