Pr Practice16.06.2023 здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 101 Екологія та 183 Технології захисту навколишнього середовища в ході технологічної та виробничої практики в дистанційному форматі ознайомилися з роботою Харківського відділення філії «Проєктно-вишукувальний інститут залізничного транспорту» АТ «Укрзалізниця», де їх зустрів та провів лекцію-презентацію д.т.н., доцент Калашніков Іван Володимирович – керівник Харківського відділення філії «Проєктно-вишукувальний інститут залізничного транспорту» АТ «Укрзалізниця»; голова технічного комітету стандартизації TK 193 «Залізнична інфраструктура»; сертифікований інженер-проектувальник в частині забезпечення механічного опору та стійкості; сертифікований експерт з експертизи проектної документації у частині забезпечення безпеки експлуатації та вимог охорони праці, забезпечення захисту від шуму; сертифікований інженер з технічного нагляду.

Питання практичного виконання, структуру і особливості Звіту з Оцінки впливу на довкілля доповіла начальник відділу екології Харківського відділення філії «Проектно-вишукувальний інститут залізничного транспорту» АТ «Укрзалізниця» Капітанчук Оксана Андріївна, сертифікований інженер-проєктувальник, інженер з технічного нагляду.

В ході дистанційної гостьової-лекції-екскурсії здобувачі ознайомились з нормативно-правовою базою проведення ОВД, ОВНС, критеріальною базою, процедурами, але найбільш цінним було практичне наповнення презентації, представлено кейси виконаних проєктів, розглянуто позитивні та негативні наслідки тощо

Eko pr 6

Eko pr 7