Pr STUЗавдяки співробітництву ХНУМГ імені О.М. Бекетова та Словацького технологічного університету у Братиславі в рамках програми Erasmus+ KA1, студенти нашого Університету можуть взяти участь у конкурсі на здобуття стипендії Erasmus+ International Credit Mobility та пройти навчання протягом осіннього семестру 2023-2024 навчального року в Словацькому технологічному університеті у Братиславі.
Навчання можливе на таких факультетах:
• Будівельний факультет
• Факультет архітектури та дизайну
• Факультет менеджменту
• Факультет інформатики та інформаційних технологій
• Факультет електротехніки та інформатики
• Факультет матеріалознавства
• Механічний факультет

Для подачі заявки необхідно зареєструватися для участі в програмі мобільності за посиланням до 31 травня: https://forms.gle/qSoJ8AFLwFRL9Z3a9
- CV / резюме в форматі EUROPASS,
- Сертифікат знання мови (можливо пройти внутрішнє тестування в Університеті та надати підтвердження знання за формою у додатку - English proficiency document)
Отримання сертифікату здійснюється на кафедрі Іноземних мов (завідувач кафедри- Ільєнко О.Л. - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
- Довідка про успішність англійською мовою (Transcript of records) (надається деканатом)
- Мотиваційний лист (Statement of purpose)
- Копію закордонного паспорту (за наявності).

Перш ніж заповнювати заявку на участь у конкурсі на здобуття стипендії потрібно ознайомитися з переліком навчальних курсів, які пропонує Словацький технологічний університет у Братиславі та обрати певний курс, який корелює із Вашою спеціальністю у ХНУМГ імені О.М. Бекетова.
Обрання дисциплін, що будуть вивчатися у Закладі-партнері та в подальшому зараховуватися в Університеті, має відбуватися за погодженням гаранта Вашої освітньої програми та завідувачем випускової кафедри Університету.
Посилання на списки курсів за факультетами: https://goo.su/IlU4nzh

Обов'язкова вимога в рамках програми - рівень володіння англійською мовою не нижче В2.
Кінцевий термін подачі заявок: 31 травня 2023 року!

За більш детальною інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.