Pr StContАрхітектурний студентський конкурс The Architecture Student Contest (відомий раніше як «Multi Comfort Student Contest»)– це міжнародний конкурс, заснований на баченні Saint-Gobain екологічних будівель. Вперше він був організований у 2004 році компанією Saint-Gobain Isover у Сербії, а у 2005 році став міжнародним. Сьогодні він збирає понад 1300 студентів у 30 країнах. Конкурс є чудовою нагодою для студентів отримати професійний досвід і відкрити для себе важливість сталого розвитку в сучасному будівництві. Успіх вашого проєкту залежатиме від того, як він покращить здоров’я та добробут мешканців будівлі, одночасно зменшуючи використання вуглецю, енергії та ресурсів.

Цього року конкурс буде проходити у Фінляндії, в м. Гельсінкі.

Завдання 19-го Міжнародного студентського конкурсу від «Сен-Гобен» полягає в тому, щоб запропонувати ідеї та рішення для забудови ділянки, розташованої в районі Вііккі (північно-східна частина Гельсінкі), шляхом поєднання тимчасового житла для студентів і запрошених науковців або постійного житла для мешканців у межах нового району Вііккі та прилеглих громадських закладів під відкритим небом, а саме:

1. виконати проєкт нового житлового будинку, розташованого в новій житловій частині району (для тимчасового або постійного проживання);
  2. запропонувати реконструкцію та зміну призначення існуючої офісної будівлі з метою перетворення її на житло для запрошених науковців або студентів;
  3. розробити проєкт прив’язки будівель до зовнішніх громадських зелених зон;
  4. заохочується циркулярний підхід і потенційне повторне використання будівельних деталей і матеріалів.

Детальніше про умови конкурсу за ПОСИЛАННЯМ