Pr WaterlooКанадський University of Waterloo запрошує на літню дослідницьку програму для студентів з України. Програма проходитиме з травня по серпень 2023 року та призначена для студентів 4-го курсу бакалаврату, магістрів та аспірантів українських університетів, на навчання яких вплинуло повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Дедлайн подачі заявок: 31 березня

Програма відкрита для українських студентів, що зараховані у своїх навчальних закладах в поточному навчальному році (2022/2023). Вітаються заявки від кандидатів, які цікавляться областями досліджень, пов'язаними з інженерією, комп'ютерними науками, математикою та іншими дослідницькими спеціалізаціями, що проводяться в Університеті Waterloo.  Літня дослідницька програма покриє всі дорожні витрати та надає житло на території кампусу та стипендію на проведення досліджень.

Подробиці програми та прийом заявок за ПОСИЛАННЯМ

Waterloo