Pr KonkВітаємо Шаповалова Олега, студента 1 курсу спеціальності 183 Технології захисту навколишнього середовища другого (магістерського) рівня вищої освіти, групи МТЗНС 2022-1 із перемогою у Харківському регіональному конкурсі студентських (курсантських) наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук! Під керівництвом доцента кафедри інженерної екології міст, канд. техн. наук Альони Решетченко, Олег Шаповалов представив на конкурс наукову роботу на тему: "Розробка стратегічної екологічної оцінки на прикладі Наталинської територіальної громади Харківської області" та отримав диплом І ступеня за технічним напрямом.

Reg konk 06.2023 1

Reg konk 06.2023 2

Reg konk 06.2023 3

Reg konk 06.2023 4

Бажаємо сміливо рухатися вперед до нових знань, нових відкриттів і нових мрій. Досягнення амбітних цілей, удачі та успіхів у всіх починаннях!