Pr Konk6-7 червня 2024 р. на базі Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського за підтримки Міністерства освіти і науки України під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО проходив Міжнародний конкурс студентських наукових робіт. Співорганізаторами конкурсу виступили іноземні заклади вищої освіти – Абертейський університет (Шотландія), університет Матея Бела (Словаччина), університет Едуконс (Сербія), Інститут нових технологій та бізнесу (Чехія), Люблінська політехніка (Польща), Вроцлавський економічний університет (Польща) тощо. За спеціальністю «Цивільна безпека» переможцями конкурсу стали студенти:

- наукова робота "Дослідження міжнародного досвіду проєктування укриттів для використання в Україні" (авторка наукової роботи – ст. гр. АтаКД 2021-1 Палюх Анастасія Костянтинівна) – диплом І ступеня;

- наукова робота "Оцінювання ефективності використання розумних засобів індивідуального захисту у галузі будівництва" (авторка наукової роботи – ст. гр. МОПР 2023-1 Цимбал Анастасія Юріївна) – диплом ІІ ступеня;

- наукова робота "Дослідження рівня випромінювання базових станцій операторів мобільного зв’язку з метою оцінювання рівня безпеки" (авторка наукової роботи – ст. гр. ОПР 2021-1 Бондаренко Анна Валеріївна) – диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо переможців та керівників наукових робіт! Бажаємо успіху та подальших наукових здобутків!

Pr Ukr kvity