Pr AbitСпівробітники ННІБЦІ разом з іншими інститутами ХНУМГ ім. О.М. Бекетова прийняли участь у науково-популярному заході «Жінки в науці» з нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат в науці. Метою заходу була популяризація діяльності жінок-науковців та залучення молоді в наукову діяльність Харкова.

На локації Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова всі охочі мали змогу дізнатися усі можливості для вступу, навчання та проведення наукових досліджень, а наші жінки-науковці представляли наукову діяльність.

Представники кафедр ННІБЦІ розповідали гостям науково-популярного заходу про особливості спеціальностей та освітніх програм, організацію навчального процесу, підготовку до вступної кампанії. Майбутні абітурієнти мали можливість почути про перспективи навчання на спеціальностях інституту та прийняти участь у ряді цікавих майстер класів з використання неруйнівних методів випробувань конструкцій, сучасного геодезичного обладнання та роботи приладу радіаційного та дозиметричного контролю "ТЕРРА-П", дізнатися принципи роботи фільтрів для очищення води та правил поводження в разі виникнення небезпечних ситуацій.

18.02.2024 1

18.02.2024 2