Pr Abit13-14 березня 2023 р. за ініціативою викладачів кафедри міського будівництва Вяткіна К.І. і Черноносової Т.О., за підтримки адміністрацій навчальних закладів Новобаварського району м. Харкова (директора гімназії № 65 Таршиної С.А., директора ХСШ № 93 Топоркової І.В., директора ХСШ № 162 Дармофал Е.А., директора ЗОШ №127 Боженової І.О.) в режимі Online відбулася Презентація Університету, кафедри міського будівництва і спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія освітня програма «Міське будівництво та господарство».

Було проведено три конференції, в яких взяли участь 84 учні 11 класів і 11 учнів 9 класів.

В рамках зустрічей майбутні абітурієнти віртуально відвідали наш Університет, познайомилися з особливостями фахової галузі міського будівництва та міського господарства, особливостями підготовки фахівців за освітньою програмою «Міське будівництво та господарство», реальними студентськими роботами, що виконувалися за замовленням Департаментів міськвиконкому м. Харкова і брали участь в Міжнародних програмах, отримали цікаву інформацію про різноманітне студентське життя, можливості працевлаштування по закінченню Університету, отримали інформацію щодо майбутнього вступу до Університету.

Запрошуємо всіх охочих, мотивованих і креативних молодих людей, випускників шкіл та коледжів на навчання до Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

13.03.2023 1 MB

13.03.2023 2 MB