Pr AbitМи продовжуємо зустрічі з майбутніми абітурієнтами, які готуються зробити свій вибір щодо вступу до закладу вищої освіти. 12.04.2023 доценти кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод Марія Володимирівна Дегтяр та Катерина Борисівна Сорокіна поспілкувалися з одинадцятикланиками Комунального закладу "Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради".

Школярі були ознайомлені із структурою ХНУМГ ім. О.М.Бекетова, спеціальностями навчально-наукового інституту будівельної та цивільної інженерії, кафедри ВВіОВ. В розмові також увагу приділили важливості правильного та ґрунтовного вибору професійного спрямування. Цей вибір впливає на майбутній особистісний розвиток, визначає перспективи працевлаштування та кар’єрного зростання, визначає професійне оточення, цілі та зв’язки.

12.04.2023 1

12.04.2023 2