14 лютого 2023 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова спільно з КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» приймав ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. В олімпіаді взяли участь 29 учнів із районів (міст, ОТГ) Харківської області та м. Харкова (дистанційно).

14.02.23 1

Університет понад 10 років є базовим закладом вищої освіти з проведення обласного етапу учнівської олімпіади з екології в Харківському регіоні. Протягом даного періоду Університет надає наукову та методичну підтримку у виборі теми та підготовці екологічних проєктів.

14.02.23 14

З вітальним словом до учасників олімпіади звернулась Голова організаційного комітету ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології проректор за науково-педагогічної роботи Університету МАЛИНІНА Тетяна Василівна.

14.02.23 2
Заступник Директора Центру довузівської підготовки, доцент кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем Раздзінська Ю. Б., член журі олімпіади, ознайомила учасників з перспективами та можливостями університету, окреслила умови вступної компанії.
Голова журі олімпіади проф. Мамонов К. А., завідувач кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем, у вітальному слові побажав учасникам олімпіади перемог, зазначивши необхідність та важливість якісної підготовки майбутніх спеціалістів екологічного спрямування та їх залучення у післявоєнну відбудову країни. Він відзначив важливість екологічної просвіти з метою розвитку і підтримки учнівського середовища, де зароджуються нові ідеї та інноваційні підходи.

14.02.23 12

14.02.23 3