4 лютого 2023 року відбувся ІІ обласний етап конкурсу-захисту МАН в Харківській області.

Дві роботи були виконані на базі науково-дослідної лабораторії кафедри інженерної екології міст Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова під керівництвом доцента кафедри, к.т.н. Мельнікової Оксани Григорівни.

В рамках секції «Екологічно безпечні технології та ресурсозберігання» переможницею стала (І місце) учениця 11 класу КЗ «Харківська загальноосвітня школа № 136» Гришко Олександра Романівна з науковим проектом на тему «Дослідження потоку нафтопродуктів, створеного об’єктами автомобільно-дорожнього комплексу на прилеглі території».

В рамках секції «Екологія» ІІ місце отримав учень 11 класу КЗ «Харківська загальноосвітня школа №136» Щербина Олег Артемович з науковим проектом на тему «Екологічна безпека міських водних об’єктів як чинник сталого розвитку міста».

MAN Eko 02.2023