Pr MobslnistВ рамках програми «Цифрова Україна» від DAAD «Модулі реконструкції та інтегрований розвиток міст України» студентами групи МБГ 2020-1 Ворошиловим Кирилом, Вустяновою Олександрою, Сидоренко Артемом та групи М МБГ 2022-1 Бабенко Микитою було пройдено дистанційне навчання у Technische Universität Kaiserslautern (Технічний університет Кайзерслаутерна, Німеччина).

Mobslnist MBG 1

На початку семестру були сформовані групи студентів та обрана територія Харкова, яка була предметом вивчення. Виконані завдання обговорювались під час онлайн-зустрічей з науковими співробітниками – Dr. Detlef Kurth, Dr. Slike Weidner, Dr. Fabian Thiel (Frankfurt University of Applied Sciences), Prof. Dr. Piotr Lorens (University of Gdańsk), Dr. Jens Adam (University of Bremen), Dr. Anton Kolomieitsev (Chief Architect in Lviv) та Christoph Wessling; а також зі студентами, які навчаються в BTU Cottbus, та українськими студентами.

В якості результату була підготовлена робота на тему «Урбаністична стійкість великих житлових районів 1980-х років. Північна Салтівка - 2, Харків».

Отриманні знання допоможуть студентам у написанні випускних робіт та дозволять в майбутньому приймати активну участь у відбудові українських міст та залишити певний слід в розвитку рідної країни.

Mobslnist MBG 2