Pr Nagoroda18 січня 2024 року відбувся захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Колоші Марини Сергіївни на тему: «Інтегрований метод формування міського простору» з галузі знань 19 – Архітектура та будівництво за спеціальністю 192 - Будівництво та цивільна інженерія під керівництвом кандидата технічних наук, професора, завідувача кафедри міського будівництва Завального Олександра Вячеславовича.
Разова спеціалізована вчена рада ДФ 64.089.8 працювала у складі:

Голова ради – Нижник Олександр Васильович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри міського будівництва

Члени ради:

• Чепурна Світлана Миколаївна, кандидат технічних наук, доцент кафедри міського будівництва (рецензент);
  • Панкеєва Анна Миколаївна, кандидат технічних наук, доцент кафедри міського будівництва (рецензент);
  • Габрель Микола Михайлович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри архітектурного проектування Національного університету «Львівська Політехніка» (офіційний опонент);
  • Голик Йолана Миколаївна, кандидат технічних наук, доцент кафедри міського будівництва і господарства, декан інженерно-технічного факультету Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» (офіційний опонент).

18.01.2024 1

Дисертація отримала схвальні відгуки членів разової спеціалізованої вченої ради.

18.01.2024 2

18.01.2024 3

Щиро вітаємо Марину Колошу та її наукового керівника Олександра Вячеславовича Завального!

Бажаємо щастя, подальшого розвитку та здійснення мрій!

Vitannya