Pr Nagoroda22.02.2024 відбувся успішний захист дисертації аспіранта, асистента кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем ФРОЛОВА Вячеслава Олександровича на тему: "Просторове забезпечення екологічного моніторингу використання земель міського середовища" за спеціальністю 193 – Геодезія та землеустрій. Науковий керівник – НЕСТЕРЕНКО Сергій Григорович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем.

Спеціалізована вчена рада з захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії ДФ 64.089.16 працювала у складі:

Голова ради - Кондращенко Олена Володимирівна, Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, професор кафедри матеріалознавства та інженерії композитних конструкцій, доктор технічних наук, професор;

члени ради:

• Пілічева Марина Олегівна, Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, доцент кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем, кандидат технічних наук, доцент (рецензент);
  • Штерндок Ернест Сергійович, Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, старший викладач кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем, кандидат технічних наук (рецензент);
  • Губар Юрій Петрович, Національний університет «Львівська політехніка», завідувач кафедри кадастру територій, доктор технічних наук, професор (офіційний опонент);
  • Трегуб Микола Володимирович, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», проректор з науково-педагогічної, навчально- виховної роботи та перспективного розвитку, професор кафедри геодезії, кандидат технічних наук, доцент (офіційний опонент).

22.02.2024 1z

22.02.2024 2z

22.02.2024 3z

22.02.2024 4z

Щиро вітаємо Вячеслава Олександровича та його наукового керівника, Нестеренка Сергія Григоровича, з успішним захистом дисертації!

Vitannya