Оголошений набір на безоплатний тренінг з енергоаудиту будівель

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науковій конференції здобувачів освіти і молодих учених "Відбудова транспортної інфраструктури України", яка пройде 20 червня 2024 року в Національному транспортному університеті в змішаній формі (всі бажаючі можуть підключитися до конференції через платформу Zoom).
Напрями роботи конференції:
Команда Writing Metier розуміє, що допомогу мають отримувати ті студенти, які прагнуть до розвитку та самовідданості. Мета гранту – допомогти молодому поколінню українців по новому поглянути на питання освіти, віднайти для себе нові методи для поглибленого вивчення та засвоєння нових знань. Кожен учасник має змогу отримати разову стипендію у розмірі 20000 гривень.
Архітектурний студентський конкурс The Architecture Student Contest (відомий раніше як «Multi Comfort Student Contest»)– це міжнародний конкурс, заснований на баченні Saint-Gobain екологічних будівель. Вперше він був організований у 2004 році компанією Saint-Gobain Isover у Сербії, а у 2005 році став міжнародним. Сьогодні він збирає понад 1300 студентів у 30 країнах. Конкурс є чудовою нагодою для студентів отримати професійний досвід і відкрити для себе важливість сталого розвитку в сучасному будівництві. Успіх вашого проєкту залежатиме від того, як він покращить здоров’я та добробут мешканців будівлі, одночасно зменшуючи використання вуглецю, енергії та ресурсів.
В рамках програми «Цифрова Україна» від DAAD «Модулі реконструкції та інтегрований розвиток міст України» студентами групи МБГ 2020-1 Ворошиловим Кирилом, Вустяновою Олександрою, Сидоренко Артемом та групи М МБГ 2022-1 Бабенко Микитою було пройдено дистанційне навчання у Technische Universität Kaiserslautern (Технічний університет Кайзерслаутерна, Німеччина).
Німецька організація академічних обмінів DAAD пропонує нові грантові програми для українських дослідників. Забезпечується фінансування короткострокових наукових візитів українських магістрів, аспірантів, постдокторантів, молодих вчених, досвідчених науковців у Німеччині з метою зміцнення співпраці між українськими та німецькими університетами та надання молодим українським вченим доступу до дослідницької інфраструктури в Німеччині. Метою програми є підтримка університетів в Україні та надання можливості молодим ученим зробити внесок у відбудову України та її наукового ландшафту.
Державний департамент США, Бюро у справах освіти і культури, Офіс програм обміну приватного сектору та Американські Ради з міжнародної освіти раді оголосити про відкриття анкети для участі в програмі “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів”.
“BridgeUSА: Програма обмінів для українських викладачів” сприятиме розбудові взаємозв’язків між українськими та американськими викладачами та науковими працівниками з метою спільних досліджень, обміну педагогічним досвідом, розвитку навчальних курсів, а також публікування наукових праць. Довготерміновою ціллю проєкту “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” є допомога українським університетам у підготовці фахівців, критично необхідних для відбудови та відновлення країни, шляхом побудови міцної та продуктивної співпраці з інституціями вищої освіти США.