Pr Konk1-2 червня 2023 року на базі Кременчуцького національного університету проходив Міжнародний конкурс студентських наукових робіт. Конкурс відбувається за підтримки Міністерства освіти і науки України, під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. Цього року у конкурсі брали участь представники 30-ти країн – Австрії, Великобританії, Німеччини, Норвегії, США, Франції, Швейцарії тощо.

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт проводиться на базі Кременчуцького національного університету сьомий рік поспіль, з 2017-го року. Щороку до нього долучається все більше країн-учасниць, захід набуває все більшої ваги у професійному середовищі.

На конкурс подано 598 наукових робіт, до нього долучилися 1021 студент із 144 закладів вищої освіти. Після завершення урочистого засідання проводилась робота в секціях. Цього року працювали 11 секцій. На підставі отриманих рецензій та відкритого обговорення галузевою конкурсною комісією було визначено роботи-призери.

Від ХНУМГ ім. О.М. Бекетова у конкурсі брали участь студенти за спеціальностями: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; Підприємництво, торгівля та біржова діяльність та  Цивільна безпека.

За спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Дипломом І ступеня нагороджено Іващенко Ольгу та Банько Дімітрова (Гамбурзький університет) за наукову роботу «Шляхи вирішення проблем сонячної енергетики в Україні», науковий керівник Говоров Пилип Парамонович, д-р техн. наук, професор кафедри світлотехніки та джерел світла.

Дипломом ІІ ступеня нагороджено Гвоздя Іллю за наукову роботу «Керування режимами систем електропостачання та освітлення міст з урахуванням соціально-екологічних наслідків» науковий керівник Говоров Пилип Парамонович, д-р техн. наук, професор кафедри світлотехніки та джерел світла.

За спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Дипломом ІII ступеня нагороджено Шкурко Юлію за наукову роботу «Цифрова трансформація підприємницьких підходів за умов турбулентного бізнессередовища» наукові керівники Димченко Олена Володимирівна, д-р екон. наук, професор, завідувачка кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування та професор кафедри менеджменту та економіки Патріція Газзола, університет Інсубрія, Італія.

За спеціальністю «Цивільна безпека» у секції «Охорона праці» Дипломом І ступеня нагороджено Коваленко Єлизавету за наукову роботу «Ризикоорієнтований підхід в управлінні виробничою безпекою на підприємствах деревообробної галузі» науковий керівник Малишева Вікторія Валеріївна канд. техн. наук, доцент кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності.

У секції «Техногенна безпека» Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Шумакову Владлену за наукову роботу «Оптимізація розташування бомбосховищ в житлових масивах населених місць» науковий керівник Абракітов Володимир Едуардович канд. техн. наук, доцент кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності.

У секції «Цивільний захист» Дипломом ІІ ступеня нагороджено Володіну Катерину за наукову роботу «Оптимізаційна модель розподілу кількісних характеристик оперативних підрозділів цивільного захисту за місцями дислокації» науковий керівник Рогозін Анатолій Сергійович канд. техн. наук, доцент кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності.

KonkOPR 06.2023

До презентації своїх робіт всі учасники підійшли креативно та відповідально. Вперше захист своїх наукових здобутків учасники з м. Харкова проводили з укриттів і навіть тривога не завадила молоді долучитися до цього заходу.

Члени Журі, підводячи підсумки Конкурсу, відзначили високий рівень підготовки всіх учасників, їх ініціативність, здатність до наукового пошуку та дослідження.

Організаційний комітет Конкурсу щиро вдячний усім учасникам конференції, молодим ученим, а також студентській молоді за активну роботу, якісні виступи та інноваційні підходи до дослідницької діяльності!